blogas – tekstų skaitymo būdas

 
KETURIOLIKTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2009-04-02, b12
 
Štai jis, gražuolis. Užvakar pagaliau gavau šį materialų blogračio idėjos įvertinimą.

Tai kosminis laivas. Du gyvenamieji moduliai šonuose, darbinis korpusas per vidurį, kontaktinis modulis priekyje. Turite minty kažką kitą? Fui. Pasilaikykite sau tas garbanotas mintis.

Dovana – be jokių užrašų. Nusprendžiau šį kosminį laivą pavadinti B12. Šeštą dešimtmetį, kuomet gimiau, buvo madingos tos aukštos šukuosenos – B52, pavadintos bombonešio garbei.

Pats esu skraidęs tik A10 ir F19 (kompiuteriniuose žaidimuose, žinoma). Išmokau atskirti Maverikus nuo Saidvinderių ir Armramų. Įsitikinau, kad oras-oras raketa tvarto nesugriausi, net jei šautum visai priskridęs, kone jame nutūpęs.

Bus tų šaudymų. Tačiau štai kosminio laivo blogsferoje trūksta. Pamažu gromuloju mintyse gimusią idėją – o jei taip paleidus jį skristi?

Nusistatytume trumpą vizito trukmę, sakykime, trys paros. Pasirenku kurį nors vieną, man patikusį blogą. Susisiekiu su jo autoriumi. Perduodu kosminį laivą. Trims paroms. Tuomet jis pasirenka ką nors kitą, ir taip iš blogo į blogą.

Privaloma taisyklė – aprašyti vizitą. To įrašo komentaruose vėliau būtina nurodyti, kam jis perduodamas. Tuomet galėtume sekti šio kosminio laivo traektoriją. Dėl viso pikto (juk ne visi blogai amžini) blogratyje pateikčiau glaustą kelionių protokolą (nuorodų sąrašą).

Viešas dėmesys kosminio laivo B12 kelionėms garantuotų, kad jis amžiams nepradingtų kokioje juodojoje skylėje...

Reiktų susirašyti kokias nors protingas kosminio skrydžio taisykles. Dukart tame pačiame bloge netūpti. Nekirsti Lietuvos Respublikos sienų (emigravę blogeriai juk turi čia savo atstovų). Nieko ant kosminio laivo nerašyti ir nepiešti, nesulankstyti. Laisvai fotografuoti ir apdainuoti.

Pridėčiau ir mitologijos. Tris paras šis klajūnas lankomų blogų autoriams neša laimę. Užvilkinus tolesnę kelionę tampa radioaktyvus, apkrėčia artimiausią kompiuterį, daužo veidrodžius ir priverčia visas juodas miesto kates bėgioti koncentriniais ratais apie pažeidėją.

Ką manote? Jei norėtumėte būti pirma aplankyta blogsferos planeta – tiesiai parašykite apie tai komentaruose...
 
< 2009-04-01 blogsfera 2009-04-03 >
2009-04-03 16:12 SalomėjaRokas tai kaip visada. Tai nori, tai nenori. Aš tai norėčiau gaut, ale esu tokia pikta, kad galiu daugiau niekam ir neduot :)
2009-04-02 16:02 Rokas Arbušispriimčiau kosminį laivą savo vandenynų planetoje. bet ne pirmas. pavadinkite kaip norite, bet iš pradžių noriu stebėti, kaip jam seksis kitose planetose. o jei pabirs iš jo visaėdžiai griovėjai ufonautai? ne, nenoriu...
2009-04-02 13:01 g12Asmeniškai manau, kad trys dienos yra per maža laiko susiderint ir susitikt - žmonės šiais laikais užimti.
2009-04-02 12:58 Raimundas ZabarauskasNa, padalinau 365 iš 3 ir gavau maždaug 120 apskrietų blogų per metus. O kur dar vėlavimai (užtraukiantys blogsferos dalyvių prakeiksmą)?Antra vertus, o ką veikti su šiuo ateiviu net 5 dienas? Trys turi savo logiką: vieną dieną jį gauni, kitą kontempliuoji, trečią aprašai (ketvirtą atiduodi).Nors ir 70 per metus nėra labai blogai. Ką manote?
2009-04-02 12:32 Laura3 dienos - per trumpas laiko tarpas. Siūlyčiau kokias 5.
2009-04-02 11:31 g12Gražiai, grakščiai taip :) Man nuoširdžiai patiko šitas pirminės idėjos transformavimas lengvu mostu į jos parodiją - tikras dzeno meistras :)Ir iš principo man ši parodija dar labiau patinka nei pirminė idėja. Tik išlieka sriegio aliuzija į gradaciją, bet su tuo jau nieko nepadarysi.
komentarų: 6neteisingų atsakymų: 0teisingų be komentaro: 1
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Kosminio laivo pavadinimas.

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama