blogas – tekstų skaitymo būdas

 
KETURIASDEŠIMTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2005-10-07, apie teksto kūrimo žaidimą
 
Tai šiek tiek reklama, bet vis viena gali būti idomu. Įkvėptas „Magic The Gathering“ pasigaminau keliasdešimt kortų su įvairių (daugmaž viduramžių) daiktų piešiniais, pridėjau kelias padidintų galių kortas, surašiau ant atskirų lapelių „misijas“ ir po kelių bandymų nusistovėjo visai neprasto tekstų kūrimo žaidimo taisyklės.

Žaidžiama gana paprastai: iš eilės dedant po vieną kortą ir pratęsiant istoriją keliais sakiniais, kaip nors susijusiais su kortos paveikslėliu. Esmė ta, kad žaidėjų tikslai (misijos) skiriasi, jie gali ne tik susikirsti, bet ir būti visai priešingi („nubausti piktą slibiną“, „išgelbėti slibinu paverstą karalių“ ir pan.). Pasakos kūrimas ratu, po kelis sakinius, nežinant kitų žaidėjų sumanymų, paklūstant likimo siunčiamoms kortoms gali būti gana smagus įvairaus amžiaus žaidėjams.

Geriausiai žaidžia kai kurie suaugę, o išbandęs žaidimą su septintokais, pastebėjau įdomų dėsningumą. Berniukai yra linkę kuo greičiau žaidimą užbaigti, kone su pačia pirma korta vingriai susukdami savo istorijos pradžią ir pabaigą. Mergaitės apskritai pamiršta žaidimo tikslą ir mėgaujasi, vaikštinėdamos po pasakų mišką.
 
< 2005-10-06 magijos kortos 2005-10-09 >
2009-10-08 10:27 Raimundas ZabarauskasMano kukli patirtis sako, kad sekse ši formulė, švelniai tariant, nėra teisinga.
2009-10-08 10:23 sistemMergaitės mėgaujasi procesu o vaikinai rezultatu, taip net sekse yra ;]Kiek daug žaistas tas magic:the gathering, kiek pinigų išleista, bet ir iki šiol žaidžiamas. Gaila neina pakeisti taisyklių kažkaip kad jame už gražius kortų derinius ir įdomias bet mažiau naudingas kortas.Aš kiek žinau berniukai su džiaugsmu žaidžia RPG žaidimus (tikrus su gyvu meistru) nes ten labai daug rezultato - veikėjai keičiasi, gerėja, kiekvieną sesiją pasiekiama kažko naujo. Niekada nesu žaidęs su merginom tai net neįsivaizduoju jų žaidimo stiliaus.
komentarų: 2neteisingų atsakymų: 0teisingų be komentaro: 1
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Kurie septintokai greičiau užbaigia šį žaidimą?

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama