blogas – tekstų skaitymo būdas

 
SEPTINTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2006-02-13, į čeburekinę nebeužsuksiu
 
Vakar visą dieną liūdnai galvojome (tarpuose tarp vėmino ir gaivinimosi anglies tabletemis), kad pamažu ilgėja sąrašas kavinių, restoranų ir šiaip skylių, į kurias kojos artimiausiu metu nebekelsime. Godai pusantrų, todėl džiaugiamės kiekviena demokratiška vaikams vieta (kur nerūkoma ir yra erdvės pajudėti). Vakar viena tokia vieta liko mažiau.

Vieta – gorkigatvio vidurys – tikriausiai kartu ir viliojanti, ir sunkiai išlaikoma. Kadaise čia buvo Naručio valgyklos kampas, vėliau Afrika, galėjau kelias transformacijas ir pražioplinti. Pastaruoju metu įsikūrė kartkartėm mūsų aplankoma čeburėkinė. Lyg ir ne stoties rajonas, nėra nei purvo, nei girgždančių stalelių metalinėmis kojomis. Prieš pusmetį meniu dar būdavę čeburekų su obuoliais, kuriuos apdairiai pasirinkdavau, leisdamas Editai išbandyti tuos tikruosius, su mėsa.

Vakar suvalgėme po vieną čebureką su aviena ir po vieną – su mėsa. Pavadinimų asimetrija tik prajuokino, būtų geriau, jei būtų mus sulaikiusi. Pastaruoju metu storėju, tai švaraus skrandžio diena nėra labai blogai. Laimei, Godai nei mėsos, nei avienos ragauti neleidome.
 
< 2006-02-12  2006-02-14 >

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama