blogas – tekstų skaitymo būdas

 
KETURIASDEŠIMTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2006-10-08, laimės šaknys
 
Kitą penktadienį „Dialogas“ žada rašyti apie tai, kad daug svarbiau išmokyti vaikus gyventi šiame pasaulyje, negu traukti kvadratines šaknis.

Nebe pirmą kartą girdėdamas tokią abrakadabrą, susimąsčiau, kam tai naudinga? Koks tas būsimas gyvenimas šiuolaikiniame pasaulyje? Vizija nelinksma: iš mokyklos išeisiantys pulkai pasaulio vartotojų, kritiškai mąstyti gebantys tik bendražmogiškomis temomis, būsimosios reklamos aukos, horoskopų skaitytojai, astrologų, politikų ir šarlatanų vergai, kompiuterio vartotojai, nepajėgiantys ištrūkti iš svetimos logikos narvo (sava tam per glebi).

Beje, šaknį ištraukti paprasta: tereikia pradinį skaičių padalinti iš ko nors (dviejų, dešimt, intuityviai nuspėtos šaknies ar kito pasirinkto skaičiaus), o paskui tą patį pradinį skaičių vis dalinti iš dalinio ir dalmens vidurkio, kol šiedu nustos kitę. Smulkiau dirstelkite 2006-05-05 įrašą. Jei nematote vilties perprasti algoritmo, tikriausiai neblogai mokate gyventi šiame pasaulyje.
 
< 2006-10-06 švietimas 2006-10-09 >
2009-10-09 14:44 Raimundas ZabarauskasO aš nekeisčiau...
2009-10-09 14:06 sistemVisą savo protą ir logiką keisčiau į ramybę.Išmokti gyventi šiame pasaulyje labai sunku, nes kelių ne vienas ir ne du, vaikų skirtingų būrys iš kurių daugelis pasirinkdami suklys.Reikia švyturio į kurį padėtų orientuotis, kažkada tai buvo religija, tikiuosi kad dabar tai bus laisvi informacijos mainai ir gyvenimo kelio wiki.
komentarų: 2neteisingų atsakymų: 0teisingų be komentaro: 0
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Ar yra skaičių, iš kurių traukti kvadratinę šaknį būtų lengva?

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama