blogas – tekstų skaitymo būdas

 
KETURIASDEŠIMT DEVINTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2006-12-05, aukštesnės sąmonės vaikai jau tarp mūsų
 
Alchemiją ir astrologiją paneigti sunku, nes pseudomokslas nesiremia eksperimentais, kuriuos galima būtų pakartoti. Paramokslo pagrindas toks pats, kaip ir bet kurios kitos religijos – daugiaprasmė leksika, atsiremianti į žmonių psichologijos bendrybes.

Jau pripratau prie to, kad kiekviena žiniasklaidos priemonė skiria sklypą horoskopų anekdotams. „Dialoge“ spausdinamas fizikos mokytojos metodininkės pateiktas rusiško žurnalo puslapių referatas jau šiek tiek baugina.

Naujos sąmonės vaikų negali nei įrodyti, nei paneigti, lygiai kaip Tamplierių sąmokslo ir Šv. Gralio. Laimei, Umberto Eco 1988 m. išleido tikrai pamokomą romaną „Fuko švytuoklė“. Beveik esu pasirengęs rašyti šiam autoriui elektroninį laišką su primygtinu maldavimu parašyti dar vieną knygą.

Teksto perliukai pralinksmina: Konferencijoje pateikta daug faktų, kad naujos sąmonės vaikai žinojimą atsineša iš Ten. Kaip visada, vienintelis dalykas, kuriuo remiasi faktai ir yra mįslingasis Ten.

Pastraipą „Jų energetika“ skaičiau sukaupęs į kumštį visą manyje dar likusį fiziką. Aukštadažnė fotografija, kompiuteris kai ką piešia pats, energinių procesų dinamika (tikros auros spalvos kompiuteris nepateikia), energija nukreipta aukštyn. Kikenau iki žagsulio. Lukterkite: Svarbiausia šių tyrimų išvada: vidines žmonių savybes jau įmanoma tyrinėti fiziškai!

Na taip, be šios mįslingos aiškiais fizikiniais mechanizmais nepagrįstos metodikos juk žmonių vidinių savybių fiziškai tyrinėti nebuvo įmanoma...

Man šiek tiek neramu. Jau senokai jaučiu ore tvyrančius kai kurių žmonių ketinimus sunaikinti brandos egzaminų sistemą, pasiekimų vertinimą paversti beveik neapčiuopiamu, nepatikrinamu procesu.

Panašu, kad tuoj įteisinsime auros matavimą kirlijaninėmis pirštų švytėjimo nuotraukomis. Būtent to reikia Lietuvai: dvasingų, teigiama aura apsisiautusių žmonių, kurių galvos neperkrautos žiniomis ir kurie neužduoda įkyrių klausimų.
 
< 2006-12-04 žmonės 2006-12-07 >
komentarų: 0neteisingų atsakymų: 0teisingų be komentaro: 0
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Emocija, reiškinys kurį sukelia Dialoge aptiktas tekstas.

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama