blogas – tekstų skaitymo būdas

 
ANTROJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2007-01-09, nebeužsuksiu ir į Da Antonio
 
Beveik prieš metus (2006-02-13) rašiau apie kitą kavinę toje pačioje Vilniaus senamiesčio gatvėje (gal tai vietinis bermudų trikampis?), tam tikra prasme istorija kartojasi. Istorijai tai būdinga, tam jos ir verta mokytis.

Šeštadienį vienuoliktą valandą užsukome į tuščią Da Antonijo gorkigatvio viduryje. Jaukiai įsitaisėme prie lango: Goda stebėjo praeivius, o mudu užsisakėme patiekalą iš dienos meniu (jis tik nuo 11:30) – Cezario salotas. Kas galėjo įtarti, kad padavėjo „pagaminsime“ reiškė visai kitą veiksmą?

Sekmadienį praleidau prastai, nevėmiau, todėl temperatūra šoktelėjo iki 39, prasivarčiau lovoje nuo 15:00 iki 3:00 ryto. Pirmadienis žlugo, tačiau šįryt pusryčiams jau suvalgiau tris riekeles duonos. Turėjau laiko daug ką apgalvoti. Brūkštelėjau recenziją Romo filmui (kurį sekmadienį mačiau lyg pro rūką).

Be reikalo kreipiausi į padavėją su nestatutiniu prašymu, bet ar būtent šio žmogaus sprendimu turiu liesintis? Galėčiau paimti į rankas telefoną ir rinkti įvairius numerius, bet tai juk negrąžins man pasitikėjimo kavinių maistu? Tiek to, gal užsienio kavinėse – smarkesnė konkurencija, ten ir važiuosiu pavalgyti...
 
< 2007-01-08  2007-01-10 >

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama