blogas – tekstų skaitymo būdas

 
ŠEŠTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2007-02-11, komisijų šou
 
Duetų dešimtuką žiūrėti buvo net įdomiau už šokių dešimtuką. Tikriausiai kalta vaidybinė dedamoji – beveik kiekviena pora perinterpretavo šiaip jau vieno atlikėjo dainą, į pabaigą net ėmiau tvirtinti, kad laida turi aktyvų režisierių.

Jau trečią kartą laimi komisija. Šiek tiek štampas, bet juk ir šokių dešimtuko, ir Eurovizijos atrankos reginio vinis – komisija. Psichologiškai tai primena įvairias televiktorinas. Žiūrovas gali atsakyti į klausimus ne blogiau už jų dalyvius. Ne blogiau už komisijos narius jis ir vertina šokį ar dainą (kurio pats toli gražu nesušoktų-dainuotų), todėl jam velniškai įdomu, ką šie pasakys.

Režisierius, jei tik čia jo nuopelnas, genialiai sukonstravo komisijos monstrą (maksimalus balas – septyni), pasirūpimo ir komisijos vazonėliu. D. Teišerskytė, kaip ir Seime, žaviai šypsosi ir sklandžiai kalba, maždaug į temą.

Susikirtimas tarp komisijos profų vakar buvo spontaniškas (jei tik režisierius neprašė jo siekti). Mintyse lygindamas jį su šokių dešimtuko komisijos žodžių dvikovomis, padariau akivaizdžią išvadą, kad finale ne mažiau kaip vienas iš komisijos narių dainuos.

Kas laimės duetus? Tas, kas magnetiškai traukia reklamos vartotojus prie televizoriaus: gražios moterys, serialų aktoriai. Jei Inga dainuotų su Sauliumi, patys suprantate...
 
< 2007-02-09 žiniasklaida 2007-02-12 >
komentarų: 0neteisingų atsakymų: 0teisingų be komentaro: 0
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Kas neabejotinai laimi bet kurį duetų šou?

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama