blogas – tekstų skaitymo būdas

 
SEPTINTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2007-02-13, pižamų stiliaus darbai
 
Aptikęs mikrodarbų svetainę, kuri lyg ir turėtų būti skirta pižama apsisiautusiam naminiam distancinio tipo darbuotojui, puoliau ieškoti man tinkamų darbų.

Ėėė. Iš viso 73 mikrodarbai, ką čia pasirinkus... IT? WEBSITE? Gal šis tiktų:

Užsakovas: dremak
Užsakovo aprašymas: Vardas „DreMak“ padarytas iš svajonės ir darymo ("Dream" and "Maker"). Mes esame pramogų kompanija teikianti galimybę naujiems talentams išgarsėti.
Projektas: Vartotojo sąsajos dizaineris.
Projekto aprašymas: Reikia sukurti vartotojo sąsajos demo mūsų talentų paieškos svetainei. Dizainas turi būti kaip I Phone on the web.
Biudžetas: Sutartinis.
Medžiaga: elektroninis laiškas su instrukcijomis.

Nerimta, pradedant pavadinimu (lietuviškai būtų žavu: svadarai), baigiant užsakymo turiniu ir biudžetu. Ieškau tolyn.

Užsakovas: Tomcoh Digital
Projektas: Vartotojo sąsajos dizainas.
Projekto aprašymas: Padėkite kurti programų dizainą.
Medžiaga: eskizas faksu; elektroninis laiškas su instrukcijomis; pavyzdžiai; telefono pokalbis; rezultato įkėlimas internetu.
Biudžetas: 25-100 USD

Rimčiau, bet tai juk dizainas, bet nedidelė kaina, vadinasi tokie ir reikalavimai? Gerai, o kur čia koks nors vartotojo prisijungimas?

Štai ir išlindo yla iš maišo. „Mielasis“, toliau kalba su manimi tinklapio autoriai, „kuriuo būdu jungsiesi: a) dykai, bet tik 3 mėn. ir tik prie savo šalies užsakymų; b) vėliau tau Lietuviški užsakymai kainuos 25 EUR; c) o viso pasaulio mikrodarbai (daugiau nei 50 šalių) kaštuos tau 100 EUR“.

Ačiū! Dėl visa ko pasitikrinau – nei lietuviškų, nei lenkiškų darbdavių (dar?) nėra. Tiek to, liksiu prie savo makrodarbo.
 
< 2007-02-12 keistenybės 2007-02-15 >

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama