blogas – tekstų skaitymo būdas

 
DVIDEŠIMT TREČIOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2007-06-07, pernykštė dovana
 
Šią savaitę mano gimtadienis, tad pasidovanojau sau įrašą knygoje Kas yra kas Lietuvoje. Procesas užsisuko beveik prieš metus, kuomet jau žinojau, kad nebedirbsiu NEC, tačiau tik per šį darbą ir papuoliau į UAB „Neolitas“ reklamos lauką, tad informaciją sąmoningai palikau šiek tiek iškreiptą. Knygos iš anksto neužsisakiau, sveikas protas nugalėjo taupumą (na, šiek tiek atvirkščiai).

Necituoju, nes, cituoju, griežtai draudžiama "Kas yra kas" paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur, arba platinti "Kas yra kas" biografijas kuriuo nors pavidalu be redakcijos sutikimo.

Pastebėjau, kad ši svetainė pagaliau jau leidžia ir anoniminę paiešką biografijų duomenų bazėje, kas kad tik pagal vardą ar pavardę (registruotieji gali ir pagal gimimo datą, vietą, mokslo įstaigas, pareigas ir t.t).

Paieška naudokitės apdairiai, nes, ir vėl cituoju, gerbiamieji, neregistruoti vartotojai gali peržiūrėti tik 2 biografijas per dieną. Jeigu esate registruotas vartotojas, prašome įvesti vartotojo vardą ir slaptažodį.

Wikipedija rašo, kad mokamoje duomenų bazėje publikuojama daugiau kaip 24 000 žymiausių Lietuvos žmonių biografijų. Iš vieno IP adreso nemokamuoju būdu jas peržiūrėdamas užtruktum beveik 33 metus.
 
< 2007-06-03 autorius 2007-06-08 >

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama