blogas – tekstų skaitymo būdas

 
KETURIASDEŠIMT PIRMOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2007-10-09, rebusai, apklausos ir komentarai
 

[...] Kiek mažiausiai kortų atvers-
tumėte (ir kurias), kad teisingai
atsakytumėte į klausimą?

(rebuso sąlygos pabaiga)

Sekmadienio rebusas susilaukė dešimties sprendėjų, iš kurių 60% buvo visiškai teisūs, tad pateikiu žadėtą statistiką.

Įdomu, kad būtent sekmadienio įrašo kontrolinis klausimas komentatoriams (kkk) pats yra beveik rebusas (nuoširdžiai atsiprašau, matyt būsiu perlenkęs), nors faktai rodo, kad jis yra įveikiamas...

Informacijos apsaugai skirtame bloge aptikęs straipsnelį apie captcha įveikimą, komentaruose pasiūliau dirstelėti į mano svetainėje veikiančią sistemą. Atsakymas rodo, kad sistema suveikė:

Ateinu į puslapį, pasirenku blog'ą ir matau tokį kontrolinį klausimą: "Frazės, kuria sistema Jums padėkojo už sėkmingą sudalyvavimą apklausoje, pirmasis žodis.".

Jokioje apklausoje nedalyvavau, frazės nemačiau, nežinau ką atsakyti. Kaip minėjo Slave ir MekDrop, captcha apsuga turi būti paprasta žmogui. Blogas.lt variantas yra paprastas žmogui, nes užrašomi skaičiai aiškiai matomi (tik nežinau kaip deltonikam sektūsi), o rzu.lt atveju captcha jau per sudėtinga, nes norint pridėti komentarą dar reikia ir apklausoje sudalyvauti, ir atidžiai sekti koks atsakymas bus pateiktas. To rezultatas - paprasčiau uždaryti naršyklę, nei įdėti komentarą. :)
Kaip tik nuo to manoji sistema ir apsaugo – nuo komentatorių, kurie neturi laiko skaityti to, ką komentuoja (arba neperžengia tam tikro slenksčio, kurio lygmuo kaskart yra rebusas man pačiam...).

Kad šis įrašas netaptų beviltišku asmeniškumų kratiniu, pridedu dar vieną mįslę (atsakymą pateiksiu komentaruose (jei jų bus bent keli (ir jei jo nepateiks kas nors kitas))):

Kaip įrodyti, kad krokodilas yra dukart labiau žalias, nei ilgas?
 
< 2007-10-07 rebusai 2007-10-10 >
2009-10-25 19:23 asderO kodel?
2007-10-09 10:37 RenataReikia pažiūrėti filmą "Oligarchas" :)
komentarų: 2neteisingų atsakymų: 5teisingų be komentaro: 2
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Užrašas ant kortos, kurią siūlė atversti KIEKVIENAS sprendęs rebusą asmuo...

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama