blogas – tekstų skaitymo būdas

 
DVIDEŠIMT TREČIOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2008-06-04, mėlynas dangus viršum angelo
 


Apie praeitį sunku, ta fantastų mintis apie paralelinius pasaulius – esą kas sekundę visata skylanti į gausybę alternatyvų, o mes judame tik išligai vienos iš jų – ta mintis gerai aprašo praeitį, tuo pačiu aiškiai leisdama suvokti, kodėl visiškai neįmanomos jokios kelionės laiku.

Nes nėra vienos vienintelės preities, vienodos visiems; jų tiek daug ir visos jos – lygiagrečios; uždelsk tik trumpą akimirką, ir mes jau skirtingai ją atsiminsime.

Ar buvo tie troleibuso laidai, kuriais nuslydo į dangų pakilęs angelas? Ir taip, ir ne. Na ir kas, kad A. Jakovlevas perspėjo – romantikus naujojoje valdžioje pakeis berniukai. Juk jis kalbėjo iš bendrojo išsilavinimo, kiekvienam savamoksliui budistui ir taip aišku, kad Merfio dėsniai po vieną nevaikšto.

Nemačiau jokių bėgių, dangus tuomet buvo giliai mėlynas, net ir mitingų miniose skrisdami kilome su baime ir saldžiu svaiguliu.

Laisvė, virtusi kasdienybe, iš dangaus tapo oru, debesimis grįstu šaligatviu, iškvepi jos lygiai tiek pat, kiek ir įkvepi, o tikrąją dangaus spalvą pajustum tik trumpam nusileidęs ant žemės.
 
< 2008-06-03 lyrinis rūkas 2008-06-05 >
komentarų: 0neteisingų atsakymų: 0teisingų be komentaro: 5
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Ar būtina spragtelėti paveikslėlį, kad jis pakistų?

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama