blogas – tekstų skaitymo būdas

 
DVIDEŠIMT KETVIRTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2008-06-09, atostogų nuojauta
 
Tikriausiai nėra geresnės progos padėkoti – mamai ir tėtei, mylimai gyvenimo draugei žmonai Editai, vaikams, draugams, bendradarbiams, bosams – ir buvusiems, ir esamiems – galybei sutiktų žmonių, kurie, lyg ir turėję būti gana nuspėjami ar standartiški, vis sužerėdavo – ir sužėri – nauju atspalviu, priversdami suklusti, stabtelėti, rasti tinkamą žodį, judesį, ironišką sakinio konstrukciją ar gyvenimo šokio figūrą.

Jau rašiau, kad smagiausias gyvenimo bruožas – galimybė mokytis, mokytis ir dar kartą mokytis. Ne visos pamokos vienodai saldžios, ne kiekvieną norisi vėliau prisiminti. Nors – ironišku žvilgsniu apdorotą tikriausiai – kone kiekvieną. Užvakar išmokau be eilės šturmuoti prastai organizuotą automobilių registracijos procesą. Vakar kartojausi beprotiškai ilgą laukimą – vasaros kavinėje, investavusioje į staliukus keturiskart daugiau, negu į virtuvę, tad užuot sukę amžino biznio (skaniai papietauti) turbinas, lankytojai rūgsta ties tuo užsikimšusiu logistikos piltuvėliu. Mielasis biznio savininke, gavau tavo nebylią žinutę. Sudie.

Veržlus judėjimas vandeniu kone taip pat smarkiai žadina kelionių instinktą, kaip ir automobilio ryjami kilometrai, ypač jei šis važiuotų vakarų kryptimi, vakare, paskui besileidžiančią saulę, vaikas (vaikai) užmiega variklio ir duslių suaugusiųjų balsų fone, eismas išsenka, linkui kelionės tikslo išilgai vėstančio plento išsirikiuoja tik keliautojų gervės. Ak, jau visai tuoj atostogos...
 
< 2008-06-07 lyrinis rūkas 2008-06-10 >
2008-06-11 14:29 gimtadienislaimingų metų šešerių!
komentarų: 1neteisingų atsakymų: 1teisingų be komentaro: 0
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Proga (sudurtinis žodis iš „g“ raidės).

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama