blogas – tekstų skaitymo būdas

 
DVIDEŠIMT KETVIRTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2008-06-12, gintarinis šernas
 
Pirmoji para labai vasariška – na kas gi sės prie kompiuterio tokiu oru?

Aplankymų skaičius užlinksta beveik paraboliškai, neskaitant vieno taiklaus skaitytojo.
Taiklaus, nes į trečiąjį, ketvirtąjį ir penktąjį kontrolinius klausimus atsakyta be klaidų (šias sistema įsirašo). Keisčiausia, kad netinkamus atsakymus, kuriuos radau ties dviem pirmaisiais slenksčiais, teko gan smarkiai ravėti. Įdomu, o kodėl tuomet blogo komentaruose tarp neteisingų atsakymų nepasitaiko visų tų; tų bė nė mė?. Palikau tik kelis:

tituliniame lape: gal, nežinia, nu. o toliua?, skia, skaičiau; tinkamas atsakymas yra taip;
1 skyrelyje: ėėė, kad visus juos teko pašalinti, o antroji graikų raidė – ji yra beta.

Beveik neįtempdamas vaizduotės, vien iš IP adreso, galiu regėti šlapiomis Kaziuko gatvėmis lėtai žengiantį žmogų (maždaug 47 m. vyras, baltosios rasės, realinės krypties aukštasis, eruditas, gurmanas, šeimyninė padėtis – na, bet iš tiesų, tai juk jau visai nebe mano reikalas).

Žengia tvirtai, lėtai, lyg remtųsi virtualia nematoma lazdele (gal atsimenate bronzinę karaliaus statulą iš rusiško filmuko apie kartu su žąsimis keliaujantį berniuką?). Kičas. Cha, įdomu. Žmonės savo paprastumu yra tiesiog nepakartojami.

Egzistencinis nuovargis puošia tauriai žilstantį veidą. Ramus, kiek įroniškas žvilgsnis tobulai paslepia sielos dugne palaidotą literatūrinį įbrėžimą. Gal net kelis. Ne, šis turgus – geros nuotaikos kasykla. Prabanga stačiai tviska kiekvienas iš gintaro sudėtas šerno plaukelis.
 
< 2008-06-10 statistika 2008-06-13 >
2008-06-13 13:45 DovydasBandžiau suvokti situaciją atsitraukęs iš pradžių nedideliu atstumu, paskui iš tolėliau, paskui horizonto atstumu, bet spėliaujau nesėkmingai.Reikės vakare dar pamėginti...
2008-06-13 13:03 Raimundas ZabarauskasKaltas. Šį kartą reikiamo žodžio nėra tekste. Reikia šiek tiek atsitraukus nuo teksto suvokti visą situaciją...
2008-06-13 12:44 DovydasSu šituo viskas tvarkoje.Aš turėjau omenyje klausimą „kas čia nugriaudėjo?“
2008-06-13 05:28 Raimundas ZabarauskasSutinku. Pakeičiau į „Vienos iš orą sudarančių dujų; suskystintos jos naudojamos įvairių prietaisų aušinimui.“ Ar taip tiks?
2008-06-13 02:50 DovydasNa, bet 13-ame skyrelyje tai jau perlenkei!
komentarų: 5neteisingų atsakymų: 0teisingų be komentaro: 0
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Atsakymas į 2 skyrelio („margarita“) klausimą: maisto produktas, spektaklyje tarnavęs laiko metafora.

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama