blogas – tekstų skaitymo būdas

 
DVIDEŠIMT PENKTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2008-06-16, ačiū, mielas skaitytojau
 
Turiu vieną interneto skaitytoją. Dirstelkit patys.

Lentelėje nesimato 67 skyrelio, nes jis yra paskutinis ir nebeturi kontrolinio klausimo. Neteisingų atsakymų stulpelį tik salyginai galima taip vadinti. Kai kuriais atvejais mano Skaitytojas juo naudojasi, siekdamas šiek tiek komentuoti tai, ką skaito.

Šiek tiek esu nustebęs dėl keleto atsakymų-komentarų, kuriuos nuo pirmojo slenksčio pateikė žmonės, net neketinantys lįsti gilyn. Pradžioje norėjau juos trinti, tačiau supratau, kad tai būtų tolesnis realybės deformavimas (praėjusią savaitę ir taip kelis pašalinau). Nesugebu įsivaizduoti, kas juos sukelia.

Atvirai sakant, įstengusių viską perskaityti skaitytojų esu sutikęs ir anksčiau, realybėje. Jie kažkuo primena juodųjų skylių tyrinėtojus (kaip žinote, šių materijos kondensatų traukos jėga tokia stipri, kad atgal nebeišleidžia šviesos ar kitų signalų).

Toks jausmas, kad skaitydami šiuos tekstus žmonės taip smarkiai įsigilina į save, kad jiems jau nebėra jokio poreikio ką nors išleist išorėn.

Kaip ir jie, esu buvęs užu šio kūrinio gravitacinio horizonto, todėl bijojau visai kitko: kokios nors atmetimo reakcijos, alergijos įkyriam kartonui, ironijos dėl nevykusio juodosios skylės muliažo ar savadarbio teptuko brūkšnelių.
 
< 2008-06-15 statistika 2008-06-18 >
2008-06-17 07:39 Raimundas ZabarauskasRo yra aiškus reng-rengas, kiek man žinoma...
2008-06-16 23:58 DovydasSvarstau, ar Ro laimingas. Turbūt ne. Juk jo niekas nemyli. Bet rodos jis meilės ir neieško, kas man yra labai keista. Ro siekia padaryti moteris laimingas, o kur jo paties laimė?Seksualumas iki tiek sutirštintas, kad net per saldu. Šiaip Ro puikiai tinka į porą ir Auksaburniui, ir tam daktarui iš Kunderos knygos.
komentarų: 2neteisingų atsakymų: 1teisingų be komentaro: 0
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Užrašas ant 3 skyrelio tekste minimos knygos viršelio.

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama