blogas – tekstų skaitymo būdas

 
DVIDEŠIMT PENKTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2008-06-18, palijo
 
Nuolatos noriu per daug (tikiu žmonija, etc.); vis atrodo, kad užklysta tik hipersmalsūs, superlogiški, itin-neturintys-ko-veikti ir begalopakantūs. Štai iš mikrodiskusijos vienoje to, kas skaityta, svetainėje:

offca:
tiesiog perlenkei su tais klausimais - atsakymais
megines skaityti:
Jo, kazkoks idiotizmas su tais klausimais :)
Dalius:
Manau, kad žmonėms norisi vartyti neatsakinėjant į klausimą. Žmonės yra tingūs.
offca:
man pakako mokyklos, kad po tekstu imti atsakineti i surasytus klausimus. cia tingumas nie prie ko. blasko isijautima ir, siaip, butu bent teksto daugiau tame puslapyje.
kitas:
kūryba, tai žaidimas, tekste žaisk su skaitytoju, o ne paraštėse. Sėkmės

Blogdepresija yra tam tikros dvasinės tuštumos atmaina, tačiau klaidinga manyti, kad išsisemti gali tik blogo autorius. Skaitytojas išsisemia daug baisiau.

Antra vertus, daug ką juk ir pats skaitau įstrižai?

Vasara, žingsniuojame šlapiu asfaltu, uoste užuodžiu nepakartojamai amžiną lietaus užbarbentų miesto dulkių kvapą, maža rankelė mano delne, kol žengiu vieną didelį žingsnį, kaip tas didžiausias dramblys, už kurį šiek tiek mažesnis tuo metu spėja du, vidutinis dramblys – tris, šiek tiek už jį mažesnis – keturis, na o pats mažiausias drambliukas – jis jau spėja penkis mažus žingsnelius; negi ir aš tą tolimą savo vaikystę skambėjau, kaip biseto dramblių kaimenė, tikriausiai ir mano ranką būdavo sunku nulaikyti, o visas džiūstančias lietaus balas susirinkdavau ne prasčiau už žvaigždelių pasišokėjantį mario ar boukenjima, lyg būčiau inversija kiek vyresniam sau pačiam, brendančiam lietaus užlietu šaligatviu – akys pačios ieško tvirtesnio pagrindo, kojos pačios pataiko į sausesnes vietas (anti-balas), mintys pačios skrieja laisvai, lyg niekuomet neturėtum pasenti, lyg nebūtų interneto, lyg niekas niekuomet nebūtų vėlu, ir nieko nebūtų gana, nebūtų ribų, nebūtų nei erdvės, nei laiko, vien rami dabartis, apvalus lietaus lašas, beviltiškai lėtai besileidžiantis ant šlapio asfalto.
 
< 2008-06-16 romanas 2008-06-26 >
komentarų: 0neteisingų atsakymų: 0teisingų be komentaro: 4
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Dramblių skaičius (įrašykite arabišką skaitmenį).

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama