blogas – tekstų skaitymo būdas

 
KETURIASDEŠIMT ŠEŠTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2008-11-14, baliai, plotai ir šopingas
 
Taip susiklostė, kad žvelgiant iš mano asmeninės atskaitos sistemos, devynioliktame amžiuje socialinio bendravimo inkubatoriais tarnavo auštuomenės puotos, dvidešimtame – lakstymas su draugais po kiemą ir lankymasis jų namuose, o dvidešimt pirmame – judėjimas prekybos centrų erdvėmis.

Niekur kitur negausi tiek medžiagos apmąstymams apie žmonių elgesio modelius, prigimtį ir fizionomijas. Dalis akropolio maksimos kasininkių man vis primena O'Henrio apsakymus – su gražutėmis jaunutėmis pardavėjomis, svajojančiomis ištekėti už vieno iš aptarnaujamų turtingų ponų. Dalis gretimos minimos (atsiprašau, vieno x maksimos) pardavėjų atrodo taip, tarsi jau būtų nesėkmingai šią svajonę įgyvendinusios.

Tikrosios priežastys, kodėl mano asmeninėje atskaitos sistemoje šie xxx nelygu x yra visai kitos. Pirmosios prekybos salėje parduoda pigesnes ir geresnes fantastikos knygas, nei knygynuose. Antrosios kai kurie pirkėjai balansuoja ties socialumo riba (pirkinių sąrašas: plastikinis 200 g degtinės indelis + negausus rinkinys nuvytusių maisto produktų pasibaigusiais galiojimo terminais).

Žaliai geltono fono iki mėgstu dėl bitutės. Pasiryžau, gal savaitę nepatikliai stebėjęs aplink šešiose automatinėse kasose įstrigusius pirkėjus bezujančias dvi „sisadmines“ (nes mygtukų bijančios kasininkės, taip ir likusios kasininkėmis, taip liko dirbti įprastinėse kasose). Aha, kiekvieną skaneriu pyptelėtą daiktą reikia padėti ant svarstyklių, sistema kontroliuoja kiekį. Dėl alkoholio geriausia iš anksto perspėti („aš jau didelis“) prižiūrėtoją (jau liko tik vienas žmogus, kartais tai vaikinas).

Šalutiniai bitutės sukelti efektai: pirkėjų srauto separavimasis (trys-keturios lūzerių eilės ir viena – technologiškai pažengusiųjų), Godos įsitraukimas į šopingą (vos spėju pyptelėti kas antrą prekę, vis rinkdamasis sunkesnes ir trapesnes).

Trūksta tik kokybiškų daržovių ir vaisių, tokių, kokias teko regėti mikroskopiškų parduotuvių prekystaliuose paryžiuose (žr. Ameliją iš Monmartro). O gal dideliuose suprmarketuose jie iš principo neįmanomi?
 
< 2008-11-13 visuomenė 2008-11-15 >
komentarų: 0neteisingų atsakymų: 0teisingų be komentaro: 0
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Kiek bitučių paprastai įrengiama? (įrašykite skaičių)

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama