blogas – tekstų skaitymo būdas

 
DVIDEŠIMT KETVIRTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2009-06-12, tekstai ir skaičiai (2)
 
Vertintojų skirtų balų tarpusavio koreliacija (paveikslėlis didinasi) aiškiai rodo rašykuose vyraujančią vertinimo sistemą: beveik jokios sistemos.

Žaliai pažymėjau langelius su koreliacija, ne mažesne nei 0,50. Lengviau yra išvardinti ne šias poras (iš viso trisdešimt vieną, jas galite atsirinkti iš lentelės), bet „statmeniausius“ bendram srautui (labiausiai nesutampančius, beveik nekoreliuojančius su niekuo) vertintojus:

sportbatis
omnia_mea
damastasLabiausiai sutapo Tru Flax ir Dvasių Vedlės įvertinimai (koreliacija, atmetus tarpusavio balus, 0,79). Labiausiai nesutapo Valkas su Lapkričio Lietum (koreliacija -0,32 !). Jei pirmosios poros septintukai skiriasi tik vienu pavadinimu, tai antrosios – visiškai neturi nieko bendro.

Įdomumo dėlei atidėjau visus vertinimus. Miškas, beveik baltasis triukšmas. Irvidas buvo visiškai teisus:

Todėl ateičiai norėčiau Jums palinkėti ‐ jei išties norite surengti pilnavertį konkursą, gerai apgalvokite vertinimo sistemą. Ir pasikvieskite rimtą vertintoją iš šalies. As manau, kad mielai sutiktų padėt bet kuris bet kurio fantastų klubo vadovas ‐ eiliniai nariai čia netinka.

Visose trijose diagramose kūriniai rikiuojami pagal galutinį reitingą. Panašiausi į Irvido vertinimus – Žilio van Gogo, Lapkričio Lietaus ir St Sebastiano. Bet kas iš to?
 
< 2009-06-11 kūryba 2009-06-15 >
komentarų: 0neteisingų atsakymų: 0teisingų be komentaro: 0
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Autorius, kurio darbas įvertintas beveik visiškai vieningai.

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama