blogas – tekstų skaitymo būdas

 
TRISDEŠIMT ANTROJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2009-08-06, konsulas damaske
 
Dar viena nostalgiška vieta, kurią pavyko aplankyti per šias atostogas – Romos imperija. Šįkart iškilau iki konsulo, neatsimenu, ar seniau buvau tiek įkopęs. Pasirinkau puldinėjamą priešų ir sukilėlių Damaską, mat alternatyvus miestas buvo jau „pradėtas statyti“ (taip bedieviškai, kad galėčiau jį išvystyti tik pirma visiškai sugriovęs).

Šį sezoną išmėginau didesnius namų kvartalus (8x8, skaičiuojant su kvartalą supančiu keliu), mat pastebėjau kad fontano vanduo siekia toliau negu šulinio. Pats nesuprantu, kodėl anksčiau apsiribodavau mažesniais (7x7) kvadratais, kurių užpildymas gyvenamuoju plotu net nesiekė 33% (o dabar yra 50%).

Damaske žemės ūkiui tinka tik dvi oazės apie du mažus ežeriukus, pasirinkau tą, kurioje nebuvo čiabuvių ir kuri yra apsupta kalnų. Pirmoji savybė leido geriau planuoti teritorijas, o dėl antrosios pakliuvau į pato padėtį: pasiekęs reikiamą gerbūvį negaliu surinkti reikiamo gyventojų skaičiaus. Iki 6000 rodiklio trūksta gal pusantro šimto gyventojų, kuriuos į Damaską galiu pasikviesti tik suardydamas trapią miesto pusiausvyrą.
 
< 2009-08-04 žaidimai autorius 2009-08-07 >
komentarų: 0neteisingų atsakymų: 0teisingų be komentaro: 0
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Cezario versijos numeris (įrašykite arabišką skaitmenį)

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama