blogas – tekstų skaitymo būdas

 
DEŠIMTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2010-03-08, beveik fantastinė istorija
 
Užvakar Edita paskambino iš Saturno. Na gerai, nuo anksčiau Karoliniškėse buvusios „Saturno“ parduotuvės. Ko man tikrai labai gaila Karoliniškėse, tai senųjų gatvių pavadinimų: Žvaigždžių, Viesulo, Žaibo, Mėnulio. Juokingiausia, kad išlikęs Sietyno gatvės pavadinimas daugeliui asocijuojasi ne su padrikuoju žvaigždžių spiečiumi (Plėjadėmis), o su liustra. Bet aš ir vėl nuklydau.

Vienintelė vieta Karoliniškėse (neskaitant bokšto prieš naujuosius), kurią nuolat lankome, yra biblioteka Saturne. Iš viso jau gal keturis kartus (ir ne vienu automobiliu) registravome mįslingą reiškinį: nenori veikti signalizacijos pultelis.

Nepavyksta automobilio užrakinti, arba, kas dar blogiau – užrakinus ir pasikeitus knygas nepavyksta pulteliu jo atrakinti, raktu atrakintas jis garsiai skundžiasi (praeivių džiaugsmui ir artimiausių namų gyventojų, nepasikeitusių medinių langų plastikiniais, siaubui) ir nė nemano užsivesti.

Grįžęs į kitą miesto tašką (sakykime, į Viršuliškes), kiekvienas nevalinguose eksperimentuose dalyvavęs automobilis į pultelį reaguoja kaip katinas į lašinius. Atsidaro. Užsidaro. Visada prašom. Jūs tik pasirūpinkit geru signalo ir triukšmo santykiu, ir aš viską galiu.

Tad užvakar pagaliau atsigręžėme į bokštą. Aukštas. Kupinas beveik nejonizuojančiosios spinduliuotės (= iš esmės neradioaktyvus). Gal kas nors turite pažinčių radiodažnių tarnyboje (ar kokį nors agregatą su antena ir rankenėlėmis)?
 
< 2010-03-07 keistenybės 2010-03-09 >
2010-10-20 09:47 Raimundas ZabarauskasNa, juk čia tik literatūriškas antrasis asmuo (lyrinis herojus šnekasi pats su savimi), jokia bamba...
2010-10-20 08:33 Bet teisingas atsakymas vis dėlto yra taip. Jei vieni asmenys nepajunta, tai dar nereiškia, kad nepajunta ir kiti, nes manyti, kad visiems yra taip kaip būna tau yra tas pats, kas laikyti save pasaulio bamba arba Dievu, arba..tiesiog paprasčiausiai kvaila:P Ir todėl nelogiška, teisingu atsakymu užskaityti tą, kuris yra teisingas tiems, kurie nepajaučia, neatsižvelgiant į tuos, kurie taip, arba paprasčiausiai apsimesti, kad jie iš viso neegzistuoja, Žžžiogas.
komentarų: 2neteisingų atsakymų: 1teisingų be komentaro: 2
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Jei ne pultelis, ar ką pajustum?

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama