blogas – tekstų skaitymo būdas

 
DEVYNIOLIKTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2010-05-11, sąmokslo teorija
 
Kvaila mintis žinoma, bet savaip grakšti.

Apie gėjus galima ramiai, prie stalo, o galima ir graž... graž..., na, šuoliu per tvorą. Dingtelėjo – kam tai naudinga? Kam naudinga, kad žmonės vieningai smerktų, ligi pat švento išstokim tada iš ES? Pats žodis koks: tolerastas. Kas jo giluminiuose semantiniuose?

Arba dalis jaunimo. Tegu marširuoja, pratinasi prie kariškos tvarkos, išmoksta gerbti autoritetus (o ne laisvamanius). Uniformos. Vėliavos. Įsakymų vykdymas atmetus bet kurias abejones. Ne tas vektorius? Cha! Aklam šunyčiui pakeisti vektorių - juokų darbas.

Gal aš paranojiškas, bet šis reikalas kiek dvelkia meška.
 
< 2010-05-09 visuomenė 2010-05-19 >
2010-05-12 22:00 tipelisMane tai nustebino, kiek daug pasisakymų už toleranciją buvo internete. Kiek delfi straipsnių ir kiek blogerių. Buvo proga deklaruoti, kurioje barikadų pusėje esi, ir nemažai kas ta proga pasinaudojo. Pasimatė tikrai nemaža homoseksualų palaikymo komanda. Esu linkęs tikėti, kad pavyzdžiai užkrečia. Taigi manau, kad homoseksualams ši suirutė stipriai atsipirko, kad nauda tikrai nemaža.Ir taip, bet kuri suirutė yra rizikinga. Manau ne taip jau mažai Lietuvos piliečių šiomis dienomis pajuto, kad visgi nesimpatizuoja europos sąjungai. Meškai naudinga, bet košę užvirė gėjai..
2010-05-12 15:21 Raimundas ZabarauskasSunku spręsti. Kur ta riba, kas gali žinoti?Šiuo konkrečiu atveju didžiausias pasiekimas buvo gana daug taikiai susirinkusių žiūrovų. Turiu omenyje, jų mąstymo pokyčiai.Vardan saugumo radikalus reikia išsiaiškinti, išryškinti kuo anksčiau, bet tai jau visai kitas klausimas.
2010-05-12 12:42 tipelisAr manote, kad tolerancijos šalininkams labiau vertėtų neskubinti įvykių, neišryškinti problemų, neerzinti radikalų? Vardan saugumo eiti lėtesniu keliu?
komentarų: 3neteisingų atsakymų: 0teisingų be komentaro: 0
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
(vikėje, veiksmažodis:) neklinikinės kilmės terminas, apibūdinantis baimę arba panieką homoseksualams ir iš to sekančius veiksmus.

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama