blogas – tekstų skaitymo būdas

 
PENKIOLIKTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2011-04-15, kvorumas
 
Apie procesus išgirdęs daugmaž prieš metus ir vasarą aktyviai juose dalyvavęs, vėliau gana smarkiai nusivyliau bendrijos narių pasyvumu, užpuolė ir kovos už būvį rūpesčiai, todėl atitolau. O vakar kažkodėl nuėjau į gal šeštą mėginimą surengti visuotinį bendrijos narių susirinkimą.

Gyvai atvyko gal pusantro šimto žmonių, bet įgaliotiniams atsinešus balsavimo teisės perleidimo sutartis, pakartotinio susirinkimo kvorumas buvo (>400 balsų iš 1200+xx narių). Kol kas nesu dar matęs jokių susirinkimo dokumentų, todėl rašau iš atminties, bet esminiai susirinkimo sprendimai buvo šie:

 • atstatydintas A. Timinskas, numatyti veiksmai dokumentų ir kito turto perėmimui
 • patvirtintas įgaliotinių sąrašas;
 • įgaliotinių susirinkimui perduota dalis visuotinio susirinkimo funkcijų;
 • nuspręsta, kad valdyba (dirbanti be atlygio) bus renkama iš 7 įgaliotinių ir pati išsirinks valdybos pirmininką, su kuriuo bus sudaryta darbo sutartis;
 • valdyba iškelta, patvirtinta ir pristatė būsimą pirmininką;
 • išrinkta trijų žmonių revizijos komisija įpareigota nustatyti bedrijos padėtį;
 • mano vienos nakties ekspromtas paskelbtas oficialia bendrijos svetaine.  Kaip ir bet kurios revoliucijos metu, šiek tiek buvo nukertami kampai (laisvokai traktuojamos procedūros ir įstatymo nesutapimai su įstatais), bet veikė beveik įprastinis demokratijos modelis: žmonėms atsibodo, todėl jie buvo vieningi. Tai beveik oksimoronas: socialiai pasyvių žmonių unisonu iškvėptas sprendimas.

  Manau, kad dabar prasidės (tiksliau būtų pasakyti – tęsis) teisiniai ir teisminiai procesai. Interneto svetainę teks šiek tiek pertvarkyti, nes iš esmės ji tampa vidinės žiniasklaidos priemone.
 •  
  < 2011-04-14 visuomenė 2011-04-16 >
  2011-04-17 01:17 Raimundas ZabarauskasDovydai, adresą išsiunčiau p@štu, bet kad ten uždara svetainė, po slaptažodžiais, išorėje kabo tik tam tikros naujienos.Viduje - tik mini-forumas ir dokumentynas.
  2011-04-16 14:30 dovydas sankauskasOhoho, kokia didele bendrija. Koks interneto adresas?
  komentarų: 2neteisingų atsakymų: 0teisingų be komentaro: 0
  kaip komentuoti?vardas:
  Kontrolinis klausimas:url:
  Daugiabučio namo savininkų ________ yra ne pelno organizacija, įgyvendinanti... (praleistas žodis).

  atsakymas:
  Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

  rzu
  dienos
  saulė
  modeliai
  kūryba
  ratilai
  kas ir kaip
  parama