blogas – tekstų skaitymo būdas

 
DEVYNIOLIKTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2011-05-10, mitybos ir sveikatos ryšys
 
Kai kurie žmonės pradės man pavydėti, ypač kai sužinos apie šį laišką ir ką tai reiškia tiems laimingiesiems gauti jį. Gavau ir finalininko pasą – patvirtintą dokumentą, kuris yra akivaizdus įrodymas, kad jo savininkas sėkmingai atitiko visus Didžiojo žaidimo-11 etapų kriterijus. Du etapai, sprendžiant iš spaudų (sumaketuotų kartu likusiu paso vaizdu), jau PRAEITI, o vienas – dar LAUKIAMAS.

Šiek tiek nustebau dėl reikalavimo tą pasą atsiųsti atgal, kad užsitikrinčiau visas Man suteikiamas galimybes: kam reikėjo taip varginti paštą? Man būtų visiškai pakakę paprasto bankinio čekio, kurį gavęs puikiausiai apsieičiau be šio karštligiško siuntinėjimo. Beje, pasas galios tik 7 dienas (dar 6 liko!) ir jokiomis aplinkybėmis negali būti perduodamas niekam kitam. Dėl šito suabejojau. Kaip tik ketinu jį perduoti, blokiniame name, kuriame gyvenu, turiu specialiai tam skirtą vertikalų komunikacinį vamzdį, šiek tiek prasto kvapo, bet funkcionalų. Negaliu įsivaizduoti aplinkybių, kurios mane nuo šio perdavimo sulaikytų.


(iliustracija tik į temą, bet ji iš kitur)

Pasirodo, mokslas įrodė, kad tarp mitybos ir sveikatos yra tiesioginis ryšys. Tikiu, kad yra koks nors tiesioginis ryšys ir tarp mano siunčiamų vokų ir galimybės (būtinybės?) užsisakyti puikią knygą tik už 79.90 Lt + 6 Lt. Stengdamasis sumažinti tiesioginių ryšių galimybes sudėjau į tą voką su užrašu „apmokėtas atsakymas“ visus lapus, kuriuose nėra jokių asmens duomenų ar kodų ir išmečiau į pašto dėžutę. Tegu žmonės patys perskaito, ką jie rašo.

Kas nors įrodykit man, kad reklama nėra blogis. Pasilikau tik pasą. Rašytinis paminklas, vis dėlto.

 
< 2011-05-09 visuomenė 2011-05-11 >
komentarų: 0neteisingų atsakymų: 1teisingų be komentaro: 0
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Ar aš laimėsiu prizą?

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama