blogas – tekstų skaitymo būdas

 
ŠEŠIOLIKTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2013-04-15, apie gyvąjį
 
Noosferos žiežirba, kurios esu savininkas, nuolat osciliuoja tarp būsenų: skaitymo, socialinių interneto žaidimų, bandymų kurti tekstus, projektus arba tavo paties vaikams įdomius oflaino projektus; tad blogo rašymas kažkaip irgi pasiduoda keistoms bangoms; ilgokai nebetęsiau nė blogračio; o paskui susikaupiau ir pratrynęs (greičiausiai) vieno geradario beveik kasdien piltuvėlin pridedamų šiukšlių sankaupas, kelias savaites beveik kasdien mankštinau plunksną blogsferos įverčiais.

Che. Ne kaži kas tame piltuvėlyje; bet tas ir suprantama, aš juk irgi niekur nesireklamuoju (t.y., reklamuojasi kažkas kitas); na, bet skaitau juk? Aha, tikrai, o ką gi blogsferoje aš skaitau? Na, kai man ima trūkti žiniasklaidos, – atsiverčiu gyvojo žurnalo (svetimus) draugų sąrašus. Vieną nuorodą turiu savo tituliniame: į Artemijaus Lebedevo straipsnį apie ženklą „čia gali būti užgauti tikinčiųjų jausmai“. Šį kontraversišką asmenį ir gerbiu (už aštrias visuomenines idėjas ir viešai rodomą dizaino virtuvę), ir šiek tiek laikau durniumi (už nenorminę leksiką ir panieką Strugackiams).

Juokingiausia, kad tioma visai neseniai paslėpė draugų nuorodą, tą, kurios galutinai sunaikinti būdo nėra (pakanka prie adreso prirašyti „/friends“); priežastis man beveik labai gerai suprantama: neįdomi ta jo juosta visai. Todėl žiniasklaidos (apkalbų ir papų) troškulį patenkinu, pradėdamas nuo mytryčiaus draugų juostos (pirmiausiai pasimėgaudamas tuo, ką parašo jis pats).

Šįryt susimąsčiau apie lietuvišką gyvąjį. Gūgliui kyštelėjau „livejournal apie“ ir šiek tiek pasklaidžiau, spragtelėjau kelias draugų juostas. Cha, kai kurie draugai sutampa su mytryčiaus, gėris yra linkęs iškristi į nuosedas...

Radau straipsnelį pas rokiškį: Kuo blogas LiveJournal. Na taip, draugų juosta yra vertybė.

Ką gi, jau žinau, kur eisiu ganytis, iškuopęs šlamštą iš piltuvėlio. Lietuviškuose gyvojo laukuose.
 
< 2013-04-02 blogsfera 2013-04-16 >
komentarų: 0neteisingų atsakymų: 0teisingų be komentaro: 0
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Ar esu ką nors iš gyvojo vertinęs blogratyje?

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama