blogas – tekstų skaitymo būdas

 
TRISDEŠIMT ANTROJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2014-08-06, kaip mane mato kolegos
 
Jau kelis metus dirbu tame pačiame pastate, kuriame daug ko išmokau, daugmaž prieš dešimtmetį labai praktiškai susidurdamas su išorinio mokinių vertinimo niuansais. Karšta, todėl laimė, kad mano langai į rytus ir pirmasis aukštas. Įsteigus pedagogikos institutą, akivaizdu, daug kas keisis, bet aš juk mėgstu mokytis.Kaip tik vakar pasinėriau į sritį, kuri man pažįstama apytikriai taip pat, kaip vaikystėje po Karoliniškių mišką bėgiojusiam vaikui – Amazonės baseino giria. Daug visko, aukštesni medžiai, trys-keturi sluoksniai ten, kur php+mysql sistemose apimtum vienu delnu.

Girdėjau ir apie repozitorijas, ir apie kontrolerius, o naršyklė iš esmės yra ne kas kita, kaip objektų rinkinys. Gerą pusmetį turėsiu gidą, bet tas slenksčio jausmas nepakartojamas – va šį ir šį intakus aplankysiu vėliau, kol kas man svarbu išsilaikyti vandens paviršiuje ir suvokti, kaip ta valtis apskritai plaukia.
 
< 2014-08-05 autorius programuotojai 2014-08-07 >
2014-08-06 16:38 rasmakol žmogus nori mokytis ir mokosi, tol jame pulsuoja tikra gyvybė. Pasiruošęs susirasti ir įveikti naujus "slenksčius"?
komentarų: 1neteisingų atsakymų: 0teisingų be komentaro: 1
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Antrasis iš informacinės sistemos pavadinimą sudarančių žodžių.

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama