blogas – tekstų skaitymo būdas

 
KETURIASDEŠIMT PIRMOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2014-10-10, desantas visuomenėje
 
Vakar projektų, kuriuose dirbu, tiekėjas pasikvietė mane į klientų vakarą, gavau progos pasikalbėti su „kolegomis“ iš skirtingų to tiekėjo klientų, šiek tiek daugiau sužinojau apie e-sveikatą ir Pakį.

Vakaro svečias Tomas Kauneckas papasakojo apie tai, kaip jis atėjo į fotografiją, iš kurios dabar gyvena, buvo visai įdomu justi skirtumus tarp darbo ir kūrybos ir klausytis tos, greičiausiai feisbukiškos kalbėjimo manieros, kurią atpažįstu vyriausiuose savo vaikuose, o kartais, kai pamatau ją per, sakykim, TV, dilgteli gilus dėžavū.

Aiškiai suprantu, kad visai kitaip koketuoju su auditorija (kaip sykis iš ryto skaičiau neilgą 90 min. seminarą) ir apima toks keistas... na, pavadinkime, neišvengiamybės pojūtis.

Kaip bebūtų, buvo visai įdomu klausytis apie šviesą, langą, fokuso fiksavimą ir kitus paties kadro padarymo mobiliuoju įrenginiu niuansus, kai kurie iš jų man pažįstami dar nuo rankomis persukamų aparatų, o kiti yra visiškai skaitmeniniai. Labiausiai trigdė visa ne-fizika leksikoje (aštri ir švelni šviesa, tiesios ir kitokios šviesos sklidimo linijos ir t.t.).

Postprocesingui net parsisiunčiau programėlę (Snapseed), kuri yra valdoma spustelėjimais ir vinkstelėjimais, vidutinis nuotraukos pritaikymo feisbuko laikinimui laikas – 30 sekundžių.

Sugaišau, suprantama, daugiau laiko. Originalą pasiėmiau iš rytinio seminaro, ten buvo fotografuota anaiptol ne mobiliuoju, tad užuot taisęs vaizdą, ėmiau ir sugadinau jį.

Heh, mėgdavau sakyti, kad pelė tik katėms, o žmonės turi gebėti pasinaudoti ir klaviatūra, bet tikriausiai tai dvidešimtojo amžiaus posakis, nebereikia jokių kompiuterių, tiesiai planšetėje pavizgini pirštu ir sustūmi į socialinį tinklą.

O kas yra tas kompiuteris?
 
< 2014-10-09 autorius žmonės 2014-10-11 >
komentarų: 0neteisingų atsakymų: 1teisingų be komentaro: 0
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Ar spėjau per 10 min?

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama