blogas – tekstų skaitymo būdas

 
DVIDEŠIMTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2015-05-11, avarija
 
Ką tik, pakeliui į darbą.

Artėjame prie sankryžos: žalia, bet pirma juosta stovi, mat į dešinę suka kelios lengvosios, o už jų buvęs sunkvežimis susinervinęs iššoka prieš mus į antrąją. Pristabdome ir neskubėdami judame jam iš paskos. Pirmoje eilėje matome keletą nutolstančių į dešinę ir vieną – pirmą eile tiesiai judančią lengvają. Svarstome, kada ir kaip mums reikės vėl grįžti į pirmąją – už puskilometrio, prie kito šviesoforo, mums reikės į dešinę.

Sunkvežimis nusprendžia nebelenkti ir rodydamas dešinį posūkį pradeda slinkti į pirmą juostą. Lengvoji, užuot paspaudusi, pristabdo ir rikiuojasi į kairę. Bum.

Sukasi apie savo ašį, priekiniai ties gatvės viduriu, o užpakaliniai dideliu puslankiu eina į kairę. Priešpriešinėmis juostomis važiuojančios mašinos sustoja, bet vienos iš jų tas negelbsti, – lengvoji toliau sukasi ir savo užpakaliniu bamperiu įrieda į kairįjį priekinį kampą. Bum.

Kaltas bus sunkvežimio vairuotojas: kam ėjo į antrą juostą ir kodėl nesilaikė distancijos. Bet kaip gerai aš jį suprantu ir užjaučiu.
 
< 2015-05-10 žmonės 2015-05-12 >
komentarų: 0neteisingų atsakymų: 0teisingų be komentaro: 2
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Pro kurią pusę apvažiavome: a) pro kairę, b) pro dešinę, c) šaligatviu.

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama