blogas – tekstų skaitymo būdas

 
DVIDEŠIMT TREČIOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2015-06-05, nedidelis žemės drebėjimas
 
Planeta kurią dabar tyrinėju (t.y. MCPE pasaulis su kordinatėmis seed=Zabarauskas) pateko į gravitacinės turbulencijos sritį (na, atsinaujino versija ir ėmė lįsti klaidos).

Žinojau, kad šį mėnesį tai turi įvykti, ir taikiai ruošiausi žemėlapių tikslinimui. Ketindamas „atrasti“ ant jūros krantų artefaktų, ėmiau pamažu juos planuoti ir statyti. Supratęs, kad nuolat vaikščioti maisto ir įrankių į Pirmąjį krantą man per toli, įsirengiau nedidelę bazę.

Pasirinkau aukštumų pievas, pirmai pradžiai pasistačiau nedidelę inkų ar majų piramidę, jau suplanavau ir didesnę, bet reikia pirma pasidaryti infrastruktūrą (mediena, maistas, geležis, anglis). Vieną iš terasų išlyginau ir pasidariau naska piešinį, dėl viso pikto jį apšviesdamas šachmatine tvarka.Po atsinaujinimo didesni išsaugotieji pasauliai nebeatsidarė. Jausmas buvo dvilypis: žinojau, kad visata yra nesąžininga, bet tik pusmečiui lygus pasaulio skilimo pusperiodis man atrodo kiek per trumpas.

Laimei, antroji atnaujinimo versija šią klaidą ištaisė. Iš viso to, ką esu skaitęs apie naujoves, labiausiai suerzino baby-zombie (vikrus ir aštriais dantukais).

(B. d.)
 
< 2015-06-04 mcpe 2015-08-05 >
komentarų: 0neteisingų atsakymų: 19teisingų be komentaro: 3
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Piramidės aukštis metrais (įrašykite skaičių)

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama