blogas – tekstų skaitymo būdas

 
KETVIRTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2016-01-28, nauja ekspedicija (11) – pilis su apsaugine siena
 
Spragtelėjus raktažodį mcpe, esantį tarp šio įrašų ir jo komentarų, lengva pamatyti, kad jau daugiau nei pusmetį nieko nerašiau iš mcpe planetos (seed: Zabarauskas). Bet tai nereiškia, kad nieko nestačiau.

Taigi, užbaigęs rytuose nuo gimtavietės kelias ne itin įspūdingas piramides su naska piešiniu, kitoje kalno pusėje aptikau statų skardį ir gana plačią aukštumą už jo. Kaip panaudojau skardį, aprašysių kitą kartą, o aukštumą pirmiausiai apsitvėriau kvadratine siena, o pasku nulyginau.Iliustracijos pasiduoda spragtelėjimui. Trečioje iš jų matyti, kiek daug uolienos teko nukasti (apie keturias dvigubas dėžes dirvožemio ir dar šiek tiek akmens).

Siena neturi vartų, į požemius įneriama apsauginio griovio kampuose. Po žeme įsirengiau ne tik dirbtuves ir poilsiavietę, bet ir drėkinamus ir gerai apšviestus javų bei moliūgų laukus (9x9).

Nuolat trūko geležies, todėl nuleidau laiptus iki pasaulio dugno ir ieškodamas naudingųjų iškasenų prikasiau gal penkias dvigubas dėžes akmens, kurį ir naudojau pilies statybai.Pilį sudaro keturi apvalūs šoniniai bokštai, į viršų beveik visiškai sukvadratėjantys, ir centrinis bokštas, siekiantis dangų. Viskas labai gerai apšviesta (anglies dar ir liko, tik teko už sienos pasisodinti pušų girią). Nemažai medienos sudėjau ir į dekoratyvines apsaugines tvoreles su fakelais.Centrinį bokštą padariau tuščiavidurio kūgio formos, kas tam tikrą aukštį perdengdamas jį statmenais dvigubais rąstais. Bokšto centre yra akmeninė kolona su kopečiomis.

Kūgiui susiaurėjus iki kvadrato 7x7 palikau tik koloną, šonines jos įdubas užpildydamas moliūgų žibintais.Už pilies sienos matosi avių aptvaras ir didžiosios kinų sienos fragmentas, bet tai jau kito įrašo tema.

(b.d.)
 
< 2016-01-27 mcpe 2016-01-29 >
komentarų: 0neteisingų atsakymų: 0teisingų be komentaro: 0
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Medinis pagaikštis + anglis =

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama