blogas – tekstų skaitymo būdas

 
DEVINTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2016-03-04, nauja ekspedicija (21) – elfai ir vėl buvo neatsargūs
 
Nykštukai gerai supranta, kad be elfų vikrumo ir pomėgio šlaistytis atviromis erdvėmis jie niekuomet nepasidarytų tokių plačių žemėlapių, kaip būsimasis Pasaulio atlasas 4x1:16 su Pradžios jūra, Kinija ir aplinkiniais Barbarų kraštais.

Bet jiems atrodo neteisinga, kad vieni kantriai pluša požemiuose ir gausina turtą, o kiti lengvabūdiškai tą turtą iššvaisto.

Negana to, kad nešini dviem žemėlapiais (ABEF ir ŠV), iš kurių vienas jau buvo beveik baigtas, elfai gėdingai žuvo daugmaž 33-iame ar 42-ame kvadrate. Bet juk jie su savimi turėjo ir praktiškai visas civilizuoto pasaulio deimantų atsargas!

Nykštukai turi omenyje deimantinius kardą, kirtiklį, kastuvą ir kirvį, nekalbant jau apie šarvus.

Nors galima ir pakalbėti, aukščiausios kokybės keturių dalių dirbinys, gal liemens dalis ir kiek įskilusi (o šalmas elfų pamestas ir nykštukų pakeistas į plieninį), bet tai buvo visai dar tinkamas naudoti darbinis skafandras, nupoliruotas ir užkalbėtas, kaip ir visi kiti meistriškai nukaldinti įrankiai.

Daugumai daiktų pritaikytas Protection I, kai kuriems – Efficiency I... Na, bet ką jau čia.

Nykštukai patikrino skrynias – gal trys deimantai belikę. Net šalmo nenukalsi pridengti paikoms elfų galvoms, neatsargiai padėtoms maždaug per 500 blokų nuo nykštukų bazės.

Ką gi, geriausi vaistai nuo depresijos: sistemingas pasaulio dugno tikrinimas kirstuku, pasišviečiant fakelais.

Parsineštas uolienas nykštukai pedantiškai krauna į dėžes, kurias patogiai perstatė (įleisdami į sieną skersai tunelio) ir suženklino.Badas nykštukų negąsdina, mat po žeme puikiausiai auga javai, gerai apšviesti ir aprūpinti vandeniu, žinoma.Ką gi, kol nauji elfai paaugs ir pasirengs ekspedicijoms, nykštukai užpildys savo skrynias, sužymės kartografijos tunelių sistemą, patikrins ir užrakins visus su ja susisiekiančius urvus, nusikas anglies ir geležies rūdos atsargas, kurios kaip gyvas priekaištas iki šiol stūkso atviros tunelių sistemos sienose...
 
< 2016-03-03 mcpe 2016-03-05 >
komentarų: 0neteisingų atsakymų: 0teisingų be komentaro: 0
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Ar bazėje yra ir lova?

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama