blogas – tekstų skaitymo būdas

 
DEVINTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2016-03-06, nauja ekspedicija (22) – medkirčių kaimas
 
Savaitgalį prasidėjo tai, ko dėlei buvo apjuosta Kinų siena: ėmė statytis namus naujakuriai.

(Visos iliustracijos jas spragtelėjus padidėja).Schemai, kuri gana lengvai gimė popieriuje, teko paieškoti lygesnės vietos. Medkirčiai pasirinko 15 kvadrantą, esantį per vieną langelį įstrižai į pietvakarius nuo Kartografijos bazės. Teko užlyginti dalį reljefo, ypač ties pietvakariniu šonu, o kai kurie namukai buvo šiek tiek „įleisti“ į kalno šlaitą.Kairėje pateiktas vaizdas nuo Mirties kalnų šlaito. Dešinėje matosi aštuonkampio takelio, jungiančio visus medkirčių namus, dalis ir lieptas per prūdo dydžio ežeriuką.

Medkičiai medžius, suprantama kirto, bet tam tikra prasme jie galėtų būti vadinami ir žemkasiais, nes prisėlinę kryperiai gal penkiskart sugadino žolėje išmintą takelį ir vieną kartą – namo pamatus.Medkirčiai yra žmonės, kelissyk suvaikščioję bazėn papildyti atsargų nykštukų tuneliais, jie numojo ranka į nakties pavojus ir toliau vaikščiojo paviršiumi. Nykštukams pavyko sukaupti pilnus deimantinius šarvus, todėl toks kietakaktiškumas pasitvirtino, išskyrus vieną atvejį, kai iš pasalų prisėlinusi ragana užmetė ant medkirčių kelis elyksyrus.

Gavau vertingą patarimą nešiotis kibirą pieno, nes eliksyrų veikimas baigėsi kaip tik ties paskutinės širdelės pusele. Na, bent jau spėjau įbegtį į vieną iš namelių ir pradėjau krautis daiktus į skrynią.

Medkirčiai yra Kinijos viduryje. Susitvarkę centrinę kaimo aikštę jų gyventojai neišvengiamai pasklis ir po kitas teritorijas...Padidinus žemėlapį jame jau matyti ir pirmieji geografiniai pavadinimai.
 
< 2016-03-05 mcpe 2016-03-09 >
komentarų: 0neteisingų atsakymų: 0teisingų be komentaro: 0
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
At ta ragana dar vaikšto aplinkui?

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama