blogas – tekstų skaitymo būdas

 
KETURIOLIKTOJI METŲ SAVAITĖ
(grįžti prie sąrašo)
 
 
2016-04-05, 2015-jų išsilaipinimas (26) – dar viena žlugusi kartografinė ekspedicija
 
Medkirčiai apsitvėrė savo kaimelį medžių juosta ir pradėjo išorinio žiedo želdinimą javais – procesas užtrunka, nes pasėjus visas turimas sėklas tenka laukti kol užderės derlius ir bus galima vėl sėti naujuose gerai apšviestuose sklypeliuose.

Kas nutinka, kai reikia laukti? Teisingai, elfai vėl užsiima kartografija (ir tei vėl baigiasi mirtimi). Visos spalvotos iliustracijos spragtelėjus didinasi.

Medkirčiams baigus savo kaimą nusinešiu keturis 1:4 lakštus (B, C, F ir H) ir atsinaujinsiu vaizdą. Dabar jau kaimas atrodo šiek tiek kitaip, parodysiu, kai baigsiu. Čia aš apie pirmąjį kadrą. Beje, MCPE pasaulyje žemėlapių viršus visuomet atgręžtas į rytus.Antrame ir trečiame kadruose – gražus lavos krioklys ir ežerėlis, už kurio (daugmaž į vakarius) prasideda džiunglės. Šiuos du objektus pažymėjau ratukais ketvirtame kadre (tai ant sienos pakabinti du 1:8 mastelio žemėlapiai, ABEF ir CDGH): lava yra į rytus nuo Kinijos (į šiaurę nuo Išsilaipinimo salos), džiunglės ABEF lakšte nuspalvintos intensyvia žalia.Susitvarkę 1:8 žemėlapius elfai išbėgo su 1:16 rankose (ŠV). Pirmasis ratas pavyko gerai, elfai net rado ankstesnės ekspedicijos žūties vietą (žvyro dykuma rytiniame ŠV krašte) ir susirinko išlikusį inventorių.

Apėję perimetrą elfai aptiko dar dvi jūras (pirmoji plyti PV ir PR kvadratuose, ant jos kranto ir yra Išsilaipinimo sala).Sukdami antrąjį ratą elfai rado dar vieną simpatišką lavos krioklį (pažymėta geltonu ratuku) ir galų gale užėjo piramidę (žymeklis žemėlapyje).

Piramidės konstrukcija buvo tuščia ir simetriška. Elfams šovė į galvą kirtikliu išimti centrinę grindų mozaikos detalę (ant jos stovint!). Įkritę į negilią šachtą elfai pastebėjo jos šonuose keturias dėžes ir visai pametė galvą.

Atvėrę vieną iš dėžių jie rado du aukso ir du geležies luitus. Paskutinis dalykas, ką jie dar spėjo pamatyti – sprogimas ir beviltiško kritimo į dar gilesnę šachtą jausmas.

 
< 2016-03-24 mcpe 2016-04-12 >
komentarų: 0neteisingų atsakymų: 0teisingų be komentaro: 0
kaip komentuoti?vardas:
Kontrolinis klausimas:url:
Kuriame iš 1:4 lakštų yra elfų kartografijos bazė?

atsakymas:
Įrašyti(pasitikiu Jūsų vidiniu cenzoriumi (ąčęėįšųūž, rupūžė ir t.t.))

rzu
dienos
saulė
modeliai
kūryba
ratilai
kas ir kaip
parama